Uncategorized

Nemocnice povětrnostní podmínky a pracovníky pracovníků

od Michell Evans
25. března 2016

“Nedávno jsme měli několik epizod nepříznivého počasí, záplavy byly splněny sněhem i ledovými bouřemi.” Jak jako majitel salonu přesně vyberete, zda zůstat během těchto událostí zůstat otevřený nebo ne? “

– Judy B.

Ahoj Judy. Vaším úkolem je zajistit bezpečnost vašich pracovníků, jakož i klientů obou, jakož i čtyř novodových odrůd. Neexistuje žádný důvod k nebezpečí zabezpečení vašich pracovníků a klientů na koupelnu a/nebo střih.

Navrhuji sledovat počasí. Nyní, když můžete vidět, co dělá povětrnostní stav na vašem tabletu, telefonu, televizi i tranzistorovém rádiu ve stejnou dobu, je snadné získat aktualizace v pravém čase. Sledujte zprávy o uzavření institucí a zpoždění. Jsou to skvělí průvodci pro bezpečnost.

Poznejte své povinnosti ohledně čištění a správy sněhu i ledu. Pokud si pronajímáte nebo pronajmete, může být odpovědný svůj pronajímatel. zkontroloval smlouvu. Pokud vlastníte, vy stejně jako vy sami jako vy sami, jste odpovědní za zajištění bezpečí parkování a cesty vašeho zařízení.

Můžete si vyžadovat najmout službu, která oráčí sníh v závislosti na vašem klimatu. Odsazení a broušení jsou vaše nejbezpečnější sázky na chodníky. Sůl může být užitečná, ale může být dráždivá pro psí tlapky i chudé pro životní prostředí.

Ujistěte se, že jste udělali vše, co můžete, abyste zabránili neštěstí skluzu a pádu alespoň hodinu před očekáváním prvního klienta. To může znamenat, že otevřete o dvě hodiny pozdě, v poledne, nebo vůbec ne. Mějte náznak pro vaši lobby vysvětlující, že podlahy jsou kluzké, když jsou mokré, a také se ujistěte, že máte velké pojištění odpovědnosti.

Je nesmírně důležité, aby vaši pracovníci zůstali bez rizika a neporadili se, aby se zajistilo, že když budete moci otevřít, máte někoho, kdo by tuto práci vykonával. Nejímejte se o ztracený příjem. Většina klientů se stejně bude znovu naplánovat. Stejně jako pamatujte, že sněhový den pro žeora znamená, že další tři dny budou dlouhé, extrémně dlouhé. Tady je slunce!

Vážený Michell,

Vlastním trochu péči o salon. Mám pracovníka, kterého mají rádi moji klienti i groomery, užívá si svůj úkol extrémně mnoho, vždy se objevuje včas a je všestranná ohledně jejího rozvrhu. Je asistentkou recepční/groomerů. S klienty má více kontaktu než já. Problém je v tom, že ve své práci není extrémně skvělá. Neustále potřebuje směr, „zapomíná“, aby dělala věci, které jí bylo řečeno, a také má obtížný čas interagovat náklady a také vyzvednout časy klientům s jakýmkoli typem důvěry. Podíval jsem se na možné vzdělávací programy pro ni, ale moje malá firma za to opravdu nemá zdroje. Mám těžký čas, který ji střílím, ale stojí moje obchodní peníze.

S pozdravem,

Sandy W.

Ach Sandy, to je vždy těžká situace. Jako majitel má každé rozhodnutí, se kterými se vypořádáte, vliv na každého, kdo žije z vašeho malého podnikání. Někdy je vaším úkolem jako majitelem určit potřeby mnoha ohledně potřeb jednoho. Právě tady je můj návrh:

Mít uspokojení se zaměstnancem. Na této schůzce požádejte pracovníka o seznam 3 rozumných věcí, které byste mohli poskytnout, abyste jim pomohli být produktivnější a sebevědomější. Zase je požádejte o seznam 3 věcí, které by mohli udělat. Poskytněte jim 30 dní na použití těchto 6 věcí. Na konci té doby byste měli mít ve vašem podnikání jasnější směr pro roli této osoby nebo ne. Možná nebudete chtít říct pracovníkovi asi 30 dní. To se může cítit jako hrozba a spíše než být efektivní, může to zhoršit.

Příklady věcí, které byste mohli poskytnout; Pracovní prostor bez nepořádku, konkrétní doba přestávky na oběd, pravidelné schůzky k diskusi o úspěších a potížích týdne, pobídky pro prodané služby.

Příklady věcí, které může pracovník poskytnout; Self-potvrzení v zrcadle každé ráno před prací, každodenní seznam úkolů, skripty pro metodu prodeje přidání služeb, zachování dobře organizovaného pracovního prostoru.

Nezapomeňte vždy dokumentovat tyto diskuse, jakož i vaše postupy při řešení problémů a vždy porozumět právním předpisům vašeho státu pro vypálení zaměstnance. Tento 30denní plán vám poskytuje čas hledat náhradu.

Pokud se po 30 dnech vrátí zpět ke starému chování, budete si muset vybrat, pokud je budete i nadále používat. Pokud účinně zachovají mnohem lepší výkon úkolů, můžete tento 30denní proces vylepšení opakovat.

Vypálení někoho není nikdy snadné. Mějte na paměti, že tato osoba ve vašem prostředí nevzdělala. Může být velmi dobře, že vyžadují nový, aby se opravdu bavil. Opatruj se. ✂

Jsem multi-best-in-show a také nejlépe všeobecný groomer. Jsem příjemcem ceny mnoha Barkleigh Honors Awards. Jsem stříbro i zlatý medailista pro Groomteam USA. Jsem šampiónem Show Dog Groomer roku. Jsem učitel společnosti Andis Clipper Company. Od roku 2000 jsem mentorem jako učitelka péče. Stejně jako vy, stejně jako vy. Zašlete prosím obavy na michell@groomingtutor.com

Celkový

1

Akcie

1

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply