Uncategorized

[Sweepstakes] Vyhrajte nejmodernější výstroj pro domácí mazlíčky podle našich 12 dnů vánočních dárků!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

První vánoční den mi dal můj mazlíček: jedna inteligentní vodní fontána (nebo jedna z dalších skvělých cen)! V této sváteční sezóně zahrňte svého domácího mazlíčka do slavností a vyhrajte několik skvělých cen od 1-800-petmeds!

Ceny 12 dní vánočních lokev

Pro tyto loterie jsme si vybrali ty nejchladnější, nejmodernější produkty, aby se váš mazlíček cítil zvláštní v této sváteční sezóně. Mezi ceny patří inteligentní vodní fontána OurPets SmartLink Water, čerstvá antibakteriální mísa Petkit, sledovač aktivity Petkit P2 a inteligentní inteligentní odpadky OurPets Smart Scoop.

Neexistuje nic takového, jako by se příliš zkazilo vašeho domácího mazlíčka, a pokud vyhrajete inteligentní vodní fontánu, váš mazlíček se bude cítit jako královská hodnost. Inteligentní vodní fontána OurPets SmartLink Water používá technologii Bluetooth, která je připojena k identifikaci SmartLink, aby se zajistilo, že váš mazlíček vždy pije čerstvou, tekoucí vodu. Pro zaručenou čerstvou a čistou vodu, inteligentní vodní fontána OurPets SmartLink Water Inteligentní vodní fontána iniciuje vodní cyklus každých 40 minut. Kromě toho můžete sledovat chování pití svého domácího mazlíčka, teplotu vody nebo kdykoli vodítko potřebuje pozornost prostřednictvím aplikace IntelligentPetLink Smartphone.

Někdy se musíte při udržování zdraví vašeho domácího mazlíčka vrátit k základům. S čerstvou antibakteriální miskou Petkit nejen omezuje bakterie způsobující průjem, umožňuje majitelům domácích zvířat vložit informace o svém domácím mazlíčku (hmotnost, věk, plemeno, značka potravin atd.) zdravější životní styl.

Další nejmodernější cenou je sledovač aktivity PETKIT P2. Tracker aktivity P2 je nositelným zařízením pro vašeho domácího mazlíčka, které monitoruje jejich každodenní činnosti 24/7. Může také sledovat trendy spotřeby vašeho domácího mazlíčka a vypočítat vynakládané kalorie po celý den. Zprávy lze zkontrolovat v aplikaci pro smartphony zdarma.

Myslel jsem, že to bylo? Ani náhodou! Máme jednu mnohem neuvěřitelně skvělou cenu, kterou můžete vyhrát! Inteligentní krabice pro inteligentní kopeček OurPets má systém monitorování zdraví Bluetooth, automaticky nabírá odpad vašeho domácího mazlíčka, ovládá pachy a snadno se čistí. Přichází také s identifikací SmartLink, která má technologii Bluetooth, takže rodiče domácího mazlíčka mohou sledovat chování jejich chlupatého dítěte a být informováni, když krabička potřebuje pozornost. Není pochyb o tom, že to vaše kočka bude milovat!

Jak vstoupit do 12 dnů vánočních lotev

Chcete -li vstoupit, navštivte naši 12 dní vánoční stránky a odešlete svůj záznam. Je to základní a rychlé a váš mazlíček může získat nejlepší dárek pod vánočním stromem!

Pravidla 12 dnů vánočních loterů

12 dní vánočních lotev začíná ve 12:01 východního času („ET“) 13. prosince 2017 a uzavírá v 23:59 ET 24. prosince 2017. Omezte jeden (1) vstup na osobu. Vítězové budou vybráni náhodně. Bude uděleno celkem 12 (dvanáct) ceněných, jeden každý den v období loterie (nebo příští den servisního dne, pokud den připadá na dovolenou nebo víkend). Úplná pravidla klikněte na smluvní podmínky na našem 12 dnech vánoční stránky.

Hodně štěstí!

Cat Healthdog BehaviordogsGiveawayshealth Výhody petsholidayspet chování chování capepet

Leave a Reply