category

Roundup 37 – Preferované články pro domácí pes, nabídky a videa týdne

Roundup 37 – Preferované články pro domácí psi, nabídky a videa týdne

Naposledy aktualizováno 18. dubna 2019 pomocí Puppy Leaks 1 Komentář
Tento týden jsem tak ohromen neuvěřitelnými zprávami, že záchrana psů Detroit Pet (a další regionální záchranné skupiny) může nakonec začít zachránit psy před kontrolou zvířat Detroit. Je to už dlouho, stejně jako neuvěřitelná zpráva.

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Tady je moje preferované články o domácím psích týdne, doufám, že se v nich potěšíte stejně jako já.

Oblíbené články pro domácí pes týdne
Genetická výzkumná studie skládá nový příběh původu pro psy
Vědci analyzovali v této nové výzkumné studii více než 185 000 genetických markerů a zjistili, že psi mohli být ve střední Asii – poblíž Indie nebo Nepál. Tým se spoléhal na nerovnováhu propojení, ve které se blíží geny, které jsou obvykle zděděny v kousku, v průběhu času. Výzkumná studie může poukazovat na novou oblast původu, ale stále není zdaleka přesvědčivá. Pro mnohem lepší pochopení toho, kdy domestikace psí domestikace došlo k prvnímu, vědci nadále zkoumají vzorky DNA starověkého domácího psů a vlků.

Psi mohou také získat demenci
Se psi žijícími delšími situacemi psí demence skončí mnohem běžnější. Někteří jsou šokováni, že psi mohou vytvořit něco podobného Alzheimerově chorobě, avšak naše mozky nejsou tak odlišné – přinejmenším, když se to týká mozkové kůry.

Detroit Pet Dog Rescue zvedne první pooches v Detroit Animal Control
Dobrá zpráva pro nás v oblasti Metro Detroit – po dlouhodobém sporu s Detroit zvíře řídí jejich pochybné operace, že první psi byli zachráněni z jejich útulku. Detroit Animal Manage se mění z oddělení úřadů na dohled o zdraví a wellness oddělení a poprvé umožňují záchranám z oblasti zachránit psy pod kontrolou.

Podle specifikací záznamů, Detroit Animal Shelter vzal v roce 2014 2 427 psů. Přibližně 2 000 z nich tam zjevně zemřelo, s 1 726 euthanizovanými.

Pro mnohem více informací (a skvělých nabídek potěšených záchranných fotografií), jak přesně můžete pomoci zkontrolovat Detroit Pet Rescue (která je také odkud pocházejí z doporučených obrázků)

Maminka pro domácí mazlíčky a její štěňata byla mezi prvními psimi zachránit Detroit Pet Dog Rescue

Signalizují štěkání pro psy emocionální informace lidem?
Zajímavá zjištění o tom, jak jsme schopni citovat emocionální specifikace psa na základě slyšení jejich kůry. Co je ještě mnohem fascinující, je skupina, která zahrnovala lidi s různým pozadím ve své obeznámenosti se psy, včetně několika, kteří se psů nikdy nezabývali. Přesto i ti, kteří mají nejmenší vystavení psům, ukázali určitou konzistenci při vymýšlení emocionální specifikace psů na základě jejich kůry.

Tento lék proti stárnutí by mohl potenciálně prodloužit život psa
Skupina vědců v Seattlu v současné době studuje dopady rapamycinu ve skupině 20 psů. Léky byly použity k zastavení odmítnutí transplantovaných orgánů u lidí a v několika studiích bylo prokázáno, že prodlužují rozpětí života myší, ovocné mušky a červy. Léky byly původně izolovány z půdy na velikonočních ostrovech a také jedním z 5 léků, které prodloužily životy myší v laboratorních studiích.

13 věcí, po kterých si přeji, jsem pochopil, než skončím jako veterinární lékař
Školení zahrnuté pro veterináře je podobné lékařům – stejně jako během té doby, jak přesně objevují o tom, jak zacházet s tunou různých zvířat. Obdivuji ty, kteří odešli s veterinářskou školou, stejně jako jsem trvale vděčný úžasným veterinářům, které jsem v průběhu let uspokojil.

A to mi připomíná vtip, který nemůžu říkat dostatečně často: Co telefonujete veterinárním lékařem, který zachází pouze s jedním druhem? – lékař.

2015 American Hero Dogs
Mezi kandidáty patří Harley The Puppy Mill Survivor, který nyní pomáhá obhajovat mlýnské psy všude. Zkontroloval mnohem více o svém inspirativním příběhu: „Jak by malý hrdinový pes může upravit věci pro chovu psů všude.“

Harley strávil 10 let v štěňátko, nyní pomáhá obhajovat mlýnské psy všude.

Oblíbená videa pro psy v týdnu
Co je to o hromadách listů, které jsou tak zábavné?

Díky žádnému domácímu pes o tom za tento neuvěřitelný nález.

Kdo uvádí, že domácí pes a krysa nemůže hrát společně?

Doporučené čtení:

Roundup 59: Preferované články pro domácí pes a videa týdne

Netěsnosti štěňat – naše top 3 blogní články z roku 2014

Psi přerušují hry – 5 vtipných videí pro domácí psi

Leave a Reply