category

Přijímat rozhodnutí a věřit obrovským

Už jste někdy museli učinit opravdu obrovské rozhodnutí a objevili jste se ochromeni strachem? Možná jste se snažili vybrat, zda opustit svou práci. Možná bylo spojení kyselé, jak jste věřili z odchodu. Možná jste se snažili vybrat o přestěhování do nového města. Zjistili jste však, že se nemůžete rozhodnout. Proč se uvízneme, když se to týká obrovských rozhodnutí, a přesně jak se toho můžeme zbavit?

Jedním z hlavních důvodů, proč často zjistíme, že je obtížné rozhodovat je, je to, že věříme, že výsledek je ideální nebo špatný. Na rozdíl od vtipné fotografie v horní části tohoto příspěvku skutečně neexistují žádná špatná rozhodnutí (ačkoli kotě na obrázku může nesouhlasit!), Existují pouze různé možnosti. Když tomu skutečně věříte, je mnohem snazší přijímat rozhodnutí. Kromě toho je extrémně málo rozhodnutí nevratných. Vždy máme moc učinit jinou volbu.

Dalším důvodem, proč může být rozhodování obtížné, je strach. Obava z výsledku, obava z toho, jak přesně může „špatné“ rozhodnutí ovlivnit naše životy i životy lidí kolem nás, což se týká určitých rizik. Rozhodnutí založené na strachu není nikdy skvělé rozhodnutí. Limity obavy. Pokud jsme ve strachu online, nikdy nebudeme schopni rozpoznat náš plný potenciál. Obava není nikdy pravda. Pokud cítíte strach, mějte na paměti, že se můžete spojit s vaším duchovním jádrem a připomenout si, že neexistuje žádný prostor pro obavy, když jste spojeni se svým skutečným já.

Jak přesně tedy postupujeme při rozhodování, aniž bychom byli chyceni v obavách, obavách a omezeních? Jedním z nejlepších kusů doporučení, které jsem dostal od jednoho z mých mentorů, bylo rozhodovat se z místa, kde chci být, ne z místa, ve kterém jsem. To naznačuje, že pokud věřím a sním o velké, velké, Požaduji být připraven rozhodovat, která podporují tento typ myšlení. Nemůžu si vybrat z místa obav a nedostatku, pokud chci online obrovský život, který zcela ukazuje, kdo opravdu jsem.

Amber nechápe, proč mají lidé tak těžká rozhodování. Uvádí, že všechna rozhodnutí jsou nakonec jen asi dvě věci: cítí se dobře? Nebo se cítí špatně? Rozhodněte se, že se cítí dobře, stejně jako vám bude vždy sloužit.

Ingrid King

«Snížení doplňků výživy
Muž, jeho kotě, stejně jako platit dopředu »

5 komentářů k rozhodování a věření velkému

Ingrid říká:

23. září 2009 ve 12:07

Díky za váš komentář, Shannone. Není to pozoruhodné přesně, jak úpravy života, když zjistíme, že obavy slouží pouze k udržení uvíznutí?

Odpověď

Bocmeow Pet Care (Shannon) říká:

23. září 2009 v 10:48

Skvělý příspěvek, Ingrid! Život v obavách nás udrží jen uvíznutí a také mnoho pravděpodobných věcí, které se nechceme vyskytnout, se bude neustále děje, dokud nebudeme eliminovat strach.

Odpověď

Ingrid říká:

19. srpna 2009 v 19:17

Souhlasím, Tammy, že to může být obtížné přijímat rozhodnutí založená na tom, co se cítí dobře, ale když si uvědomíte, že je to jediná metoda, která má jít, bude to snazší. Gratulujeme k vašemu obrovskému rozhodnutí vstoupit do Oregonu – zdá se, že to pro vás funguje!

Konfucius Cat, jako vždy, koťátko to dostanou před lidmi. Vaše mumie má štěstí, že vás má.

Odpověď

Konfucius Feline říká:

19. srpna 2009 v 17:41

Dobrá rada. Vždy se snažím dělat věci, které mě dělají, stejně jako moje mumie šťastná.

Odpověď

Tammy říká:

19. srpna 2009 v 11:41

Nakonec se mi Amberova doporučení líbí. Ve skutečnosti objevuji online tuto metodu! (Ačkoli to není vždy tak jednoduché jako pro kočičky!)

Strach je paralyzátor. Můj manžílek, stejně jako jsem se nedávno přestěhoval do Oregonu. Toto rozhodnutí trvalo hodně času, abychom se obešli! Když však bylo rozhodnutí učiněno, pochopili jsme, že je to ideální, protože cokoli začalo zapadnout na místo. Teď, když jsme tady, nemohu však pomoci divit se, proč jsme to neudělali dříve?! ? Stejně jako víme, že pokud skončíme a nechceme se zde dlouhodobě online, musíme vybrat, kam jít dál!

Skvělý příspěvek!

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply