category

Organizace tipů pro atmosféru péče

od Daryla Connera
28. února 2018
Zdá se mi, že svět je tvořen hlavně dvěma typy lidí; Ti, kteří jsou přirozeně organizovaní, stejně jako ti, kteří nejsou. Bohužel jsem podzim do druhé kategorie, zatímco jsem chtěl patřit do prvního.

Udržování mého pracovního prostoru v čistotě i organizované je pro mě důležité, stejně jako když jsem se nedávno zeptal jiných žen s tímto tématem, uvedli, že je pro ně také důležité. Organizovaná pracovní oblast je nezbytným prvkem toho, jak přesně jsme v našem pracovním prostoru efektivní.

Profesionální organizátoři vám řeknou, že extrémně nejlepší metodou, jak získat správu vaší oblasti, je zbavit se věcí, které nepotřebujete. To může být složité, protože mnozí z nás mají potíže s rozloučením s věcmi, i když se jedná o produkty, které zřídkakdy nebo nikdy nepoužíváme. Například jedna firma, kterou si někdy objednám šampon z velmi dobře, zahrnuje mnoho malých vzorkových lahví parfému s každou objednávkou. Vzhledem k tomu, že většina mých klientů není ve skutečnosti do parfému, pečlivě skladuji cenné bitové lahve, stejně jako tam sedí, přičemž zaujme cenný pravý majetek, který by měl být určen pro produkty, které opravdu používám.

Zde je několik užitečných konceptů pro organizaci věcí ve vašem prostoru pro péči:

• Úplně ztenčí své nástroje. Ten úhledný čistý, který jste měli od 90. let, s ohnutými zuby a špatnou situací rzi? Sbohem státu. Vaše první kolo úpravy vašich nástrojů by mělo spočívat v tom, že vyhodíte cokoli, co je poškozeno. Ohýbená nebo poškozená zuby poškozují pokožku, stejně jako kabát, stejně jako v oblasti péče o péči o oblast. Vaše další kolo by mělo být v krabici uvedeno nástroje, které jsou zcela dobré, avšak nikdy použity. Všichni máme nástroje, které jsme si koupili, a věří, že budou skvělí, a pak jsme si uvědomili, že pro nás nepracují. Tato krabice by měla být darována. Třetí kolo by mělo být pro vás, abyste vložili nástroje, které používáte na téměř každém domácím mazlíčku v jedné hromadě, a také ty, které používáte jen někdy v jiné. Nyní se podívejte na nástroje v prvním zásobníku a také na objevovací místa pro ně v jednoduchém dosahu vašeho pracovního prostoru. kreativně věřit; Existují všechny typy kontejnerů, které můžete využít a jsou vizuálně atraktivní kromě praktického. Mám rád vintage věci. Moje „každodenní“ nástroje jsou udržovány v chladných starých dřevěných krabicích, které jsem si vybral v obchodech se starožitnostmi. Možná se vám bude líbit hladký vzhled kuchyně z nerezové oceli nebo organizátorů koupelny. Zkontrolujte místa, jako je obchod s kontejnery a IKEA pro některá nádherná řešení pro úložiště.
Reklamy

• Pokud jde o obrovské skladovací kousky, které se drží poblíž vaší pracovní stanice, můžete vzít v úvahu chladné staré kanceláře nebo skříňky, moderní truhly pro mechaniku a také cokoli mezi tím. Nahlédněte na to, co lidští kadeřničtí stylisté používají, nebo si koupte jakýkoli typ kusu nábytku a také si z něj udělejte svůj vlastní přidáním háčků, zavěšením košů nebo cokoli, co zasáhne vaše elegantní, aby vytvořil prostor pro nástroje, které využíváte co nejvíce. Jen se ujistěte, že vše, co si koupíte, je dobře vyrobeno a robustní pro požadavky hektického péče.

• Řekněme, že máte (jako já) malou závislost na nůžku. Udržujte jeden nebo dva z každého typu poblíž vašeho pracovního prostoru. Například sada dlouhých/krátkých křivek, dlouhých/krátkých rovinek, dvojice chunkerů a jednoho páru ředidel. Zbytek může být bezpečně uložen do skříně. Nůžky, které rutinně používáte, lze uchovávat tím, že je zavěsíte před stojany určenými zejména pro ně, nebo můžete být kreativní. Důl ukládám do krabičky na vintage nástroje. Naplnil jsem soukromé sekce suchými fazolemi, stejně jako drží mé nůžky ve vzpřímené poloze a brání jim, aby do sebe narazily. Když fazole budou chlupaté/špinavé, hodím je a vložím čerstvé.

• Dále, zaškrtněte s vašimi tekutými produkty. Dematting, sušení a nůžkové spreje, které neustále využíváte, by mělo být udržováno v jednoduchém dosahu. Ta fantastická pěna, kterou používáte, pouze na 2 kapkách, kteří jsou potaženi psi, jejichž majitelé zvládnou, aby je udržovali v plném kabátu, může být uložen na neobvyklé dny, kdy to vyžadujete.

• Jednoduše se podívejte na své dekorativní akcenty i na Knick -Knacks. Jak dobře víte, tyto výrobky mají tendenci shromažďovat vlasy, stejně jako prach, stejně jako špínu. Kdo má čas, aby je všechny zůstali leštěné a vypadaly krásně? Ne většina žeorů, které znám. Co můžete zabalit a nechat ve vaší pracovní oblasti nějaký „bílý prostor“? Pokud máte produkty, o které se nestaráte, pošlete je v darovací schránce. Pokud máte produkty, které máte rádi, uvědomte si však, že všichni nemusí být vystaveni, zabalte je a čas od času je otočte. Mít otevřený prostor ve vašem pracovním obchodě půjčuje pocit míru a pořádek.

• Pokud máte skříňku nebo skříň, abyste mohli věci ukládat, proveďte opatrná měření uvnitř a udržujte je s sebou. Poté, když nakupujete koše/zásobníky/úložné kontejnery, budete moci vidět, co bude ve vaší oblasti formystejně jako to, co nebude.

• Při organizaci produktů, které budou drženy mimo dohled, hledejte menší koše a skladování zásobníků, které je ohraničují, a také je oddělujte klasifikací, aby se usnadnily nalezení. Velmi produkty první pomoci pro domácí mazlíčky i lidi by neměly být smíchány s šampony a také s dematováním pomocníků. Poskytněte každé klasifikaci produktu svůj vlastní prostor.

• Bonnie Peregoy (Bonnieho pes a také kočičí péče, Washington, DC) naznačuje, že groomery investují do velkého vysoce kvalitního výrobce štítků (můžete získat vysoko kvalitní stroj za méně než 50 USD.) Jasné určování košů a krabic vyrobí Objevování věcí, které hledáte OH – tak – mnohem snazší.

• Bonnie rovněž naznačuje, že groomery vzhlížejí. Využívá největší hodnocené prodlužovací kabely, zavěšené ze snížení stropu ve svém obchodě, na sušičky Power Stand. Udržování šňůr mimo podlahu nejen snižuje nepořádek, ale zvyšuje bezpečnost.

• Když už mluvíme o šňůrách, můžete získat přilnavost k jejich spleti tím, že shromáždíte sekci používanou OSN a také je prošli gumovou páskou nebo zipovou kravatou.

• Mnoho groomerů využívá ve svém pracovním prostoru na desku PEG nebo zdi. Výhodou je, že existuje tolik možností pro řešení úložiště, všechny připravené – a také na vás čekají, až si vyberete, co pro vás funguje nejlepší.

• V oblasti vany mohou galonové džbány zabírat velký prostor. Stylistka, Leah Shirokoff navrhuje, aby naplnila 16 uncí lahví šamponem, který budete používat ten den, a také udržovat větší džbány drženy mimo cestu.

• Mobilní groomery jsou povinni udržet nepořádek na minimu, protože omezená oblast nabízí nákladní auto nebo přívěs. Mary Oqendo říká: „Jako mobilní groomer pracuji sám. Nemohu požádat někoho, aby chytil nůžku, protože je mimo dosah. Nemohu ani promarnit čas hledat něco, čemu chápu, ale nemůžu mít na paměti přesně tam, kde to je. Organizace mi ušetří čas. stejně jako čas jsou peníze. “ Mary využívá kontejnery typu tupperware všech velikostí, aby věci udržovaly v pořádku. „Víka udržují vlasy mimo a každý Tupperware obsahuje konkrétní položky. Luky, neotevřené čepele, hřebeny, kartáče i tak dále. “

Vytvářením nástrojů a nepořádku, které nepotřebujete, a také zamyšlené uložení produktů, které děláte, můžete kromě atraktivnějšího zefektivnit svou pracovní oblast. Možná nejste jedním z lidí na světě, který se narodil, ale s určitým úsilím můžete předstírat, že jste byli! ✂

Celkový

2

Akcie

2

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply