Uncategorized

Předběžné rezervace

od Kathy Hosler
18. srpna 2015

Stylisté domácí mazlíčky na celém světě tvrdě pracují na budování své kariéry – jeden mazlíček najednou. Při péči o domácí zvířata je třeba vydělat spoustu peněz, ale jsou to vaši opakovanou zákazníci, kteří neustále platí účty, položí jídlo na stůl a pomáhají vám mít spolehlivý a předvídatelný příjem.

Pokud se snažíte vylepšit svůj spodní hranici, mohlo by to být tak, že nepotřebujete mnohem více zákazníků; Musíte jen vidět klienty, které již máte mnohem častěji. Domácí mazlíčci, kteří jsou upravováni jen několikrát ročně (nebo ti, kteří jsou upraveni „jednou ročně – ať už to potřebují nebo ne“) často trvá mnohem déle, a jsou na vás a vaše vybavení nesmírně těžší. Tito domácí mazlíčci zřídka přinášejí vhodné zisky ve vztahu k množství úsilí, které je vyžaduje k jejich upravení. Jak můžete tyto majitele přesvědčit, aby přivedli své domácí mazlíčky mnohem častěji?

V ideálním případě musí každý mazlíček, kterého ženich, s jeho dalším jmenováním, již je naplánováno. Opětovné rezervace svých klientů může být jednou z největších technik budování služeb ve vašem arzenálu. Pokud v současné době nerezervujete své klienty – nyní je čas začít. Přesvědčení vašich stávajících klientů, aby přišli mnohem častěji, bude přínosem pro domácí mazlíčky i majitele a do kapsy vloží mnohem více zisků. Existuje mnoho způsobů, jak povzbudit své klienty, aby své domácí mazlíčky dostali do pravidelného rozvrhu pro péči.

Například … paní Smithová přijde na vyzvednutí její malé Suzie poté, co byla upravena. Než odejde, máte příležitost nabídnout znovu zarezervovat Suzie. Řekněte něco jako: „Nemilujete to jen, když je Suzie čerstvě upravená a sladká vůně a opravdu se obejmula? Proč si teď neplánujeme další schůzku s péčí? Byla tu před osmi týdny a vy jste řekl, že posledních pár týdnů vypadala „drsně“. Udělejme jí schůzku na šest týdnů. Tímto způsobem nám nebudete muset zavolat, abyste se domluvili, a Suzie nebude muset čekat, až budeme mít otevření. Ve skutečnosti by to pro Suzie bylo ještě lepší a mnohem pohodlnější pro vás, pokud jí naplánujeme schůzku s péčí každých pět až šest týdnů po zbytek roku. “

Možná jste šokováni, jak vnímaví jsou rodiče pro domácí zvířata k rozvoji rozvoje. Pomáhá jim to zjednodušit jejich vlastní rušný život. Nepamatují si, aby zavolali vašemu salonu, aby naplánovali schůzku, a domácí mazlíček se dostane do konzistentního rozvrhu – což pomáhá zajistit, aby vždy vypadaly co nejlépe. A když vaši klienti postaví své domácí mazlíčky do pravidelného rozvrhu, mohlo by pro ně méně údržby doma.

Klienti se často znovu zarezervují, pokud mají motivaci. Některé obchody nabízejí slevu svým klientům, kteří mají stálé schůzky každé 2 až 4 týdny. Jiní mají pocit, že svou práci nikdy nesmíte slevu. Místo toho, pokud chcete udělat něco zvláštního pro své předem zarezervované klienty, nabídnout jim bezplatnou lázeňskou službu nebo léčit, nebo je upgradovat na opravdu fantastické luky nebo šátek.

Dalším způsobem, jak představit předběžnou rezervaci svým klientům, je uvést přitažlivé znamení při pokladně. V září nebo dříve musíte začít rezervovat schůzky s prázdniny. Nechte své znamení říct něco takového: „Je čas! Je čas rezervovat všechny svátky vašeho domácího mazlíčka. Během prázdnin jsme vždy neuvěřitelně zaneprázdněni. Nečekejte! Zarezervujte si místo hned! “

Tato technika se ukázala jako velmi úspěšná pro spoustu stylistů a je to vítězství/vítězství pro vás i vaše klienty. Pomáhá vám vyplnit sloty pro schůzku a nastavit váš rozvrh způsobem, který vám nejlépe funguje.

Existuje mnoho způsobů, jak zahrnout vývojovou rezervaci schůzek s péčí. Někteří stylisté dávají každému klientovi fakturu při pokladně a na něm vložili datum a čas dalšího jmenování domácího mazlíčka. Jiní rozdávají karty pro domácí mazlíčky. Karty na zpravodajství říkají majitelům, jak domácí mazlíček během svého zasedání ošetřoval, a má na zádech prostor, aby umístil datum a čas dalšího jmenování domácího mazlíčka. Ostatní přesto dávají svým klientům jmenování karet. Některé jmenovací karty mají dokonce nálepku, kterou lze umístit do kalendáře klienta, což jim dává dvě připomenutí další schůzky.

Je důležité navázat zdvořilý kontakt s vašimi klienty před dalším jmenováním. Někteří groomery odesílají karty připomenutí v e -mailu. Většina ráda provádí telefonní hovor nebo odešle text nebo e -mail den před plánovaným schůzkou. Poskytování skvělého zákaznického servisu provedením zdvořilosti a také po následné volání po péči povede dlouhou cestu k navázání skvělého pracovního vztahu s vašimi klienty.

Zkuste použít některé z těchto technik, abyste povzbudili své klienty, aby si předem zarezervovali další jmenování. Možná jen zjistíte, že již máte všechny klienty, které vaše služba potřebuje.

Celkový

12

Akcie

12

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply