category

Pet Night on Capitol Hill s Aragon aka Lord Tubbington

minulou středu jsem šel na extrémně zvláštní akci na Capitol Hill: 17. výroční domácí mazlíčka, sponzorovaná Institutem pro zdraví zvířat a wellness. Letošní hvězdou nebyla nikdo jiný než Aragon, kočičí, který hraje lorda Tubbingtona na hitové televizní show Glee.

Díval jsem se dopředu na uspokojení této nádherné bengálské kočky. To by bylo moje první skutečné životní setkání s hvězdou kočkou, ale musím přiznat, že jsem si nemohl vybrat, co bylo mnohem vzrušující: uspokojující Aragon nebo získání tiskového průsmyku na akci na Capitol Hill!

Akce se konala v budově Home Office Cannon. Bydlel jsem v oblasti Washingtonu DC téměř 30 let, ale nikdy jsem nebyl uvnitř jedné z kongresových kancelářských budov, stejně jako vám to řeknu, je to docela působivé. Nicméně nevadí všechny okázalosti i scénář federální vlády: byl jsem nadšený, že jsem uspokojil Aragona!

Šel jsem do místnosti s kaucy, kde se konala domácí mazlíčka, spolu s hrstkou dalších členů médií, stejně jako tam byl. Natažený na vyvýšeném stole, šel k jeho lidské mámě, Cece Card, hledal všechny záměry i funkce, jako by držel soud. Jak se této příležitosti zhoršilo, používal na límci motýlek. Vypadal úplně uvolněně, stejně jako trochu znuděně, když zkoumal americké typy médií, ovládal kamery i poznámkové podložky.

Jak skončilo toto hezké dítě jako herec Star Feline? Jeho maminka s největší pravděpodobností nemohla pochopit, co je pro oba v obchodě, když v roce 2005 zachránila tehdejší jednoroční kočičí z bengálského záchranného zařízení v Marylandu. Cece byl v té době na výlet do New Yorku, Stejně tak ho vzal zpět do Kalifornie s sebou, kde nyní dělá svůj domov.

Cece uznala svou zvláštní energii a vysokou úroveň zvědavosti v extrémně mladém věku a také tyto vlastnosti vychovávala tím, že ho vzala na procházky se svým sousedstvím. Nakonec ho začala brát všude: přetížená centra, filmové sady a letiště. Zdálo se, že tuto speciální kočku nestavilo.

Jednoho dne, kamarád Cece, který pracuje s rodinnými mazlíčky, kteří dělají obrázky, navrhl, aby Aragon vytvořil fantastického herce. Stejně jako zbytek, jak se říká, je historie.

Aragon však nevyužívá své zvláštní talenty v Glitzu a také krásu Hollywoodu. Rovněž je to licencovaná terapeutická kočička, která GOS do nemocnic i další zařízení. Pochopil jsem, že jsem v existenci skutečné léčitele kočičí, jakmile jsem ho viděl; Vyzařuje silnou energii. Cece, samotná léčitelka energie, zvažuje cokoli, co Aragon dělá léčivé práce, dokonce i jeho práce na Glee. Koneckonců říká: „Přináší tolik štěstí tolika.“

Není divu, že mnoho z médií se týkalo výkonu Aragona na Glee. “Aragon je na scéně zacházeno jako s bohem,” uvedl Cece. “Každý na scéně má k němu tolik úcty.” Je zřejmé, že obsazení Glee a tým chápe, že je to jediná vhodná metoda pro léčbu kočky! Cece, která se vysvětlila jako „nadšenec pro domácího psa, který má kočičí, který se chová jako pes“, uvedl, že práce s kočkami potřebuje trpělivost a porozumění. Aragon má dva trenéry a Cece je vždy v pohotovostním režimu. Většinu času s ní dělá mnohem lépe na scéně než bez ní. “Když Aragon dělá své scény, je to tak tiché, možná uslyšíte pokles špendlíků,” uvedl Cece. “Heather Morris (herečka, která hraje lidskou Brittany lorda Tubbingtona) je s ním opravdu fantastická.”

A co Aragon věří o jeho práci na pořadu? Podle Ceceho: „Aragon věří sebe jako na George Clooney kočičích herců.“ Jediné, co mohu uvést, je: George Clooney, sníst své srdce. Vybral bych Aragon přes George jakýkoli typ dne.

Vždy se zajímám o tyto vysoce profilové kočky na veřejných akcích: skutečně by tyto veřejné vystoupení skutečně dělali, kdyby v něm měli stát? Jak přesně se stresovaní dostanou? S Aragonem jsem se o to nemusel obávat. Nikdy jsem necítil, že tam nechce být. Pokud by něco bylo, zdálo se, že byl poněkud zmatený veškerým rozruchem, který byl nad ním vyroben. Je to jedna z nejjemnějších koček, které jsem kdy potkal. Na dvě hodiny pózoval pro fotografie s členy Kongresu i jejich zaměstnanci (v přítomnosti bylo asi 700 lidí), stejně jako s výjimkou několikakrát ke konci byl úplně kopnut – stejně jako zpět – stejně jako To bylo po celý den turné na kopci Capitol a také uspokojivé a také pozdravy lidí!

Cece je nesmírně mnoho v souladu s jeho potřebami a také se ujistí, že se dostane do přestávek, když se pro něj všechno stane trochu. Ke konci večera se Aragon začal viditelně unavit a Cece se zastavil na obrázku Opps a také mu poskytl přestávku v jeho „autě“ (kočárek s přitažlivým krytem) za obrazovku, pryč z zvědavých očí.

Stejně tak mám možnost povídat si s Cece o Aragnull

Leave a Reply