Uncategorized

Pudle v krátkém jehněčím lemování

od Kathy Rose
25. srpna 2015
Pudlíci tvoří velkou část našeho pravidelného seznamu klientů s chlebem a máslem. Mnoho z těchto klientů chce snadnou údržbu; Tělo pudlíka se oříznulo na asi palec, přičemž nohy jsou jen o něco déle. Pro tento model byl pro tělo použito „0“ na hřebenu umístěnou přes čepel „30“. Na nohou byl použit hřeben „A“. Tyto volby lze snadno změnit tak, aby se přizpůsobily klientovi, ale nazýváme to krátké jehněčí lemování.

Mějte na paměti, že Workhorse je Clipper. Při sledování směrů níže pro nůžky jen uklízíte a tvarujete kabát, ne sundáváte délku.

Stejně jako u každého mazlíčka je důležitá dobrá příprava. Je nezbytná důkladná koupel a kondicionování s kvalitním šamponem pro domácí mazlíčky, po kterém následuje vyfukování kabátu rovně. Před stylem jsou také dokončeny sanitární, ořezávání nehtů a čištění uší.

Obr. 1) S Blade Clipper se soustředila na oka, připněte se pod očima po směru růstu kabátu. Délka čepele a rozhodnutí buď se spojit po směru růstu srsti nebo proti směru růstu srsti závisí na citlivosti pokožky psa. Pro tento model byl A #10 použit po směru růstu vrstvy na kola na přední straně a tvářích a poté proti směru růstu kabátu na čenich a rtech.
Reklamy

Klip z vnějšího rohu oka k uchu, opět po směru růstu kabátu. Otočte zaklínač v opačném směru a připne oční rohy a zastavte. Natáhněte rty dozadu a připněte tlaku od základny na špičku nosu.

Obr. 2) Po směru růstu vrstvy, připněte náhrdelník v krku na „V“ zastavující těsně pod Adamsovým jablkem nebo přibližnou délkou čenichu.

Obr. 3) Uchopte nohy a oholte se proti směru růstu kabátu až do bodu těsně pod zápěstí.

Obr.4) Ořízněte ocasní pás a vytvořte obrácenou „V“. Čím nižší je ocasní sada, tím vyšší by se pás měl umístit na záběru psa.

Začněte oříznout tělo na krku, několik centimetrů pod týlem. Pokračujte dolů po krku, zádech, bocích a podvozku. Pro tento model byl volbou „0“ snap na hřebenu umístěný přes čepel #30. Pokud má pes velký pokles v horní linii v košilkách, použijte mírně delší úder na hřeben z ponoření dopředu. To se smíchám později s nůžkami nebo ředění.

Obr. 5) Pokračujte se stejnou čepelí nad záběrem a zadní část horního stehna až do bodu asi dva palce nad hockem. „Spadněte“, než se oříznete do stran kabátu nohou. Navíc, pokud je pes neuvěřitelně vysoký vzadu, můžete použít kratší hřeben přes rump a zář.

Změňte snap na hřebeny na „A“. Křeste vnitřní a vně zadních nohou a padejte před oříznutím spodní přední části zadního kabátu zadní nohy.

Obr.

Obr. 7) Přemístění do zadní části psa. S rovnými nůžkami ořízněte ocasní pás a vytvářejte zkosení na okrajích. Použijte rovné nůžky a vytvořte také úroveň horní linie.

Obr. 8) Použijte zakřivený smyk, obrácený, na výběr skromného zastrčení. Otočte nůžky a sledujte přirozený podvozek až do předních nohou.

Obr. 9) Ořízněte přebytečný kabát zpod ocasu a horního stehna pomocí zakřiveného smyku. Pokračujte v uklizení toulavých chloupků a vytvořte zakřivený kyčle a zaokrouhlením vnějšího stehna. Použijte zakřivené nůžky v technice naslouchání na zadní straně stehna těsně nad hockem.

Pokračujte zakřivenými nůžkami, svisle, přes boky. To pomůže snížit šanci na vzhled „desky“ na hrudní kleci. Chcete -li zdůraznit mírnou pružinu žebra, můžete použít zakřivené nůžky k mírně utažení pasu. Upozorněte to, abyste to neudělali jako „vosa“ nebo nad zdůrazněný pas.

Obr.10) Uklizená a tvarujte zadní nohu pro úhlu. Zvedněte nohu nahoru, ohýbejte koleno a ořízněte přímo k ohybu v potlačce. Potom otočte nůžky, zatímco koleno je stále zvednuté a ohnuté a ořízněte se k zastrčení.

Obr.11) Ořízněte kolem dna manžety na zadních nohách.

Obr.12) Uchopte ocas a čekejte ocasu dolů směrem k špičce. K oříznutí konců použijte zakřivené nůžky. Množství kabátu ponechaného na myšlence bude zjištěno délkou ocasu. Čím kratší je ocasní kost, tím mnohem více by měl být ponechán na špičce.

Obr.13) Zvedněte ocas nahoru a uchopte špičkou. Kartu hřebenu dolů k základně a pomocí zakřivených nůžky kolem manžety ocasu. Nakonec načechral kabát externím hřebenem a pomocí zakřivených nůžek vytvořte kulatý koule.

Obr.14) Přemístění do přední části psa. K zhoršení náhrdelníku do krku zkomknujte rovné nůžky.

Obr.15) Stojící k přední části psa mírně zvedněte přední stranu dopředu. Pokračujte boky nohy na zadní stranu přední nohy. Umístěte nohu zpět na stůl a uklizejte zbloudilé chloupky, aby vytvořili parAlelské přední nohy. Iluze by měla být zadní část přední nohy, která vede přímku k Withers.

Obr.16) Začněte oříznout topknot vytvořením obdélníkového krabice. Spusťte tuto krabici umístěním dlouhých rovných nůžky vodorovně přes nosní most. Nůžky by měly být nakloněny mírně vnější při zhruba 45 °, aby se vytvořila police přes oči.

Pokračujte v ořezávání pravoúhlé krabice ořezáváním přes horní část ucha. Opět držte nůžky nakloněné mírně směrem ven, aby nedošlo k vytvoření tvaru hlavy kužele.

Obr.17) Pokračujte přes horní část ucha a míchejte do výstřihu. Použijte zakřivené nůžky, abyste se mísili z occIput na krk.

Obr.18) Se zakřivenými nůžkami zaokrouhlujte „krabici“ a vytvořte zaoblený topknot. Začněte v přední části a poté přemístěte na boky „krabice“ nad uchem. Nakonec smíchejte nejvyšší bod (těsně před oklem) na horní část zadní části krku.

Obr.19) Dokončete česáním nábytku uší přímo dolů a ořízněte okraje. To, zda použít zakřivené nůžky nebo rovné, bude záviset na preferenci klienta.

Tento „obložení pudlů“ je úžasný krátký, ale ne oholený styl lemu, který je klientem snadno udržován a stále dává mnohem mnohem elegantnější vzhled než „chovatelský obložení“, který je po celém po skončení.

Použití o něco delšího zaklapnutí na hřebenu na nohou a padání na přední části zadních nohou a zadní části předních nohou vám pomůže udržet nohy vypadat jako paralelní válce. To vám také pomůže udržet vyváženou nohu shora dolů a zabránit vzhledu nohy.

Celkový

76

Akcie

52

0

24

0

0

Reklamy

Leave a Reply