Uncategorized

Udržujte chůzi vašeho domácího mazlíčka Ideální v dlani vaší ruky

AddThis Sharing Buttonsshare na FacebookFaceBookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare, aby PinterestPinterestPinterestshare to moreaddthismore1

Probíháte dlouhé procházky se svým psem? Vidíte někdy, jak svého domácího mazlíčka lapuje starou, stagnující vodu z ulice? Bohužel, tato pouliční voda může být kontaminována bakteriemi, což může způsobit žaludeční problémy, jako je průjem. Jediným způsobem, jak zabránit tomu, aby váš mazlíček onemocnil, je přinést s sebou čistou, sladkou vodu a nést objemnou láhev s vodou může být nepříjemnost, zejména při chůzi na dlouhé vzdálenosti.

Ale už nehledejte, teď existuje řešení. Rafinovaný psí vodní chodec pro psy Připojený ideál pro správu vodítka je kontejner, který drží 6 oz. Láhev na vodu pro vaše pohodlí. Navíc držák na láhve funguje jako mísa, takže váš mazlíček má vždy čistou vodu, bez ohledu na to, kde jste. Až příště vyrazíte na procházku, vše, co musíte udělat, je naplnit láhev, připojit ji k vodítku spravovat a odejít! Jako další bonus, rafinovaný psí vodní chodec pro domácí mazlíčky se skládá z držáku odpadního sáčku a 15 sáčků, takže vždy budete mít způsob, jak vyčistit „nepořádek“ svého psa.

Rafinovaný psí vodní chovatel vodní mazlíčky je užitečný a je inovativním způsobem, jak mít vždy to, co potřebujete pro svého domácího mazlíčka na otevřené silnici. Navíc se nikdy nemusíte starat o to, že váš mazlíček onemocní špinavou vodou!

Leave a Reply