Uncategorized

Středa bez slov – adopce štěňat

Toto publikování může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání uvedeného v tomto příspěvku.
Tato dvě štěňata jsme viděli v Irvine House na veletrh adopce Pet adopce PET. Pokud věříte, že získáte ještě jednoho mazlíčka, přemýšlejte o adopci. Vynikajícím místem k zahájení je petfinder.com, kde jsme objevili naše záchranné štěně Linus téměř před 8 lety!
Tato 2 štěňata byla v domě na prázdniny adoptivní výběry pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a také teplé balíčky – ideální pro nová štěňata. Pomáhá jednoduchosti stresu a úzkosti v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata rádi kousne, nip a žvýkání. Rádi využíváme tyranské tyčinky, abychom pomohli odklonit toto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Využíváme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata Průvodce psů.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – pár měsíců zpět jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena, jak se jí líbí! Získejte 50% slevu na první objednávku psů farmáře.

Podívejte se na další z našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply