Uncategorized

Starají se o své psy lépe než o jejich kočky?

Myslíte si, že lidé si cení svých psů mnohem víc než jejich kočky?

Pokud jste upřímní, poskytujete stejnou úroveň péče oběma typům domácích zvířat?

Pro mě je bezpečné říci, že můj domácí pes Ace dostává lepší péči než moje dvě kočky Beamer a Scout.

Proč je to?

Nevím, ale myslel jsem, že bych diskutoval o dvou hlavních rozdílech, veterinární péči a stravě.

Základní veterinární péče – Pet Dog vs. kočky

Můj domácí pes vidí veterinář každý rok na wellness zkoušku. Vidí také veterináře několikrát ročně pro různé problémy, které se nikdy nezbaví, takže jsme tam každý druhý měsíc (a požehnáni pokaždé 250 $ účtu). Také dostává očkování každých několik let a roční test srdečních červů.

Na druhou stranu nepřináším své kočky k veterináři, pokud nebude evidentní problém. Vzhledem k tomu, že se zdá, že nikdy neexistuje problém, nejdeme, dokonce ani na wellness zkoušky.

Scout (malý šedý) neviděl veterináře vzhledem k tomu, že v roce 2014 byl v roce 2014 v roce 2014, aby si prozkoumal zuby.

Neříkám, že je to ideální nebo špatné. Jen to říkám tak, jak to je.

Moje kočky se do světa moc nevzdávají. Jsou to vnitřní kočky. Nezbežím je. Nepodporuji žádné jiné kočky, takže prostě nevidím potřebu očkovat můj. Jsou jim 10 a 12 let a měli v dřívějších letech několik kol vakcín, závisí na mně.

Vím, že je musím vzít na wellness zkoušky, ale během těchto zkoušek se skutečně stane jen to, že naslouchaly jejich (závodní!) Srdce a jejich uši se dívaly. Je mi líto, ale je to vtip.

Hlavní veterinární výdaje – Pes Dog vs. kočky

Naštěstí žádná z mých koček nepotřebovala žádné hlavní lékařské postupy.

A pak je tu náš domácí pes … jednou jsme jednou utratili 1 800 $ na Ace (er se podívejte na pneumonii). Nejsem si jistý, že bychom toho tolik utratili za kočku. Myslím, že bychom to pravděpodobně, ale nejprve by o tom proběhlo mnohem delší diskuse.

S Ace jsem skoro jen předal svou kartu, aniž bych odpálil oko, i když jsem neměl peníze a musel jsem platit kreditem. (A to není možnost pro každého.)

Plánujeme nějakou zubní práci pro náš kočičí Beamer, čištění, rentgenové paprsky a předpokládám několik extrakcí. Jen předpokládám, že tam utratíme nejméně 700 $ (vítejte na pláži Solana, kde je všechno o 20% mnohem dražší!), Ale víme, že to je třeba udělat a my jsme to příliš dlouho.

Milujeme ho.

Dieta – domácí pes vs. kočky

Krmím svého domácího psa řadu přírodních suchých a syrových značek. Strávím malé jmění za jeho jídlo, obvykle kolem 100 $ měsíčně.

Moje kočky, na druhé straně … často je dostanu levné suché jídlo na bázi kukuřice. Často jim získávám kvalitnější značku spolu s přirozenou značkou konzervované.

Vím, že musím nakrmit své kočky stejnou kvalitu potravin, které eso získává, a je to něco, na čem pracuji.

Upřímně řečeno, milují levné věci a skaut často odmítá jíst drahá jídla. Normálně nakonec dělám smíchání dvou značek dohromady. Takže myslím, že to je pokrok.

Péče o veterináře a jídlo jsou tedy hlavními rozdíly mezi péčí, které můj pes a moje kočky dostávají.

Cení si lidé psy mnohem víc než kočky?

Myslím, že ano, obecně.

Je to proto, že kočky jsou desetník tucet a můžete je sotva vzdát zdarma? Možná.

Je to proto, že psi stojí mnohem více (v mnoha aspektech), takže si ceníme toho, na co utrácíme peníze?

Je to proto, že psi jsou mnohem oddanější a ochrannější? Je to proto, že je přinášíme do našich životů?

Nevím.

Velmi miluji své kočky. Rád s nimi hraji hry. Scout a já hrajeme pronásledování a zápasovou hru téměř každý večer. Rád je získávám hračky a postele a jídlo, protože se cítím dobře.

Beamer a já se mazlíme s přikrývkou každý večer, zatímco si užíváme televizi. Umožňuje mě držet ho kdykoli a vrhá se a vrhá.

Scout mi jemně položí své tlapy, jako by řekl: „Hej, jsem tu pro tebe.“

Dívají se mě do očí, následují mě z místnosti do pokoje. Shromáždí se, ať už je můj manžel a já se lenosím. Chtějí být poblíž nás.

Milujeme je. Jsme rodina.

Vážíte si svého domácího psa mnohem víc než vaše kočka? Poskytujete lepší péči jednomu vs. druhému?

Leave a Reply