category

Jak se ujistit, že límec vašeho psa se hodí vhodně

AddThis Sharing ButtonsShare na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPinterestshare to moreaddthismore30

Límec pro vašeho domácího psa je jako rozpočet je pro osobu: místo, kde má svou licenci a identifikaci. Lízy pro domácí mazlíčky jsou k dispozici v celé řadě stylů, materiálů a barev, takže si určitě najdete jeden, který vyhovuje osobnosti a stylu vašeho domácího mazlíčka. Avšak pro pohodlí a bezpečnost vašeho psa je nejdůležitějším aspektem při výběru límce vašeho psa zajistit, aby límec správně zapadal.

Jak měřit límec pro psy: Nejprve použijte měření látkové pásky k měření obvodu krku vašeho psa; Pokud nemáte měřicí pásku, můžete použít kus struny nebo pásky. Abyste se ujistili, že límec není příliš těsný, musíte k tomuto měření přidat asi jeden až tři palce (v závislosti na velikosti vašeho psa), abyste našli správnou délku límce.

Další úvahy: Kromě délky je také důležitá šířka límce vašeho psa. Lílný límec, který je pro vašeho domácího psa příliš velký, se může otřít a způsobit nepohodlí, zatímco límec, který je příliš úzký, nemusí být pohodlný, když chodíte se svým mazlíčkem na vodítku. Větší/silnější psi i psi, kteří mají tendenci tahat vodítko, budou vyžadovat širší límec.

Použijte pravidlo „Two Finger“: Jakmile je límec psa připevněn, musíte být schopni snadno sklouznout dva prsty pod límec. Když posunete šířku dvou prstů mezi límec a krk, musí se límec cítit útulně, ale ne pevně. Nesmíte být schopni sklouznout límec svého psa z jeho hlavy, jinak váš pes může skončit sklouznutím límce.

Poté, co jste pro svého psa našli límce správné velikosti, nezapomeňte pravidelně kontrolovat, abyste se ujistili, že límec vašeho psa je v dobré opravě a stále se hodí správně.

Bezpečnost domácích zvířat

Leave a Reply