category

Informace o plemeni pro domácí plemena Goldendoodle, obrázky, atributy a fakta

Goldendoodle Pet Dog Breed

Goldendoodle je „designérské štěně“, hybridní plemeno vedoucí z chovu pudla se zlatým retrívrem. Přesně stejné jako ostatní designér „kmeny“, že tato čmáranice není spíše vlastním kmenem, přesto je stále křížovým – také v tomto scénáři, což je přechod, který si užívá rostoucí popularity.

Bez ohledu na jejich politováníhodné postavení pro designérské kmeny je možné objevit tato hybridní štěňata v útulcích a zachránit. Pokud jste schopni!

Tito štěňata laskavá, inteligentní a nízké střely zdědily řadu svých největších vlastností z jejich mateřských kmenů. Vynikající pro rodiče pro začátečníky a stejně ostřílené psí domácnosti, měli byste problém objevit milujícího společníka.

Petcarestore navrhuje objednat nová, na míru vyrobená jídla pro vaše plemeno pro domácí zvířata Goldendoodle poskytované vašim dveřím od Nomnomnow!

Níže naleznete podrobnou sbírku atributů hybridního plemene!

Goldendoodle Mixed Pet Dog Plemeno obrázky

Seznamte se s Goldendoodle!

Charakteristiky plemene:

Vitální statistiky:

Skupina plemene psů:

Hybridní automobily

Výška:

20 až 24 palců vysoký na rameni

Hmotnost:

50 až 90 liber

Životnost:

10 až 15 desetiletí

Více o plemeni pro psy Goldendoodle

Také se nazývá Groodle, odrůdy Goldendoodle ve velikosti od Little k Big, na základě verze pudle, se kterým je zlatý retrívr zvrácen.

Původně propagováno jako větší alternativa k prominentnímu designérovi plemeni označovanému jako Cockapoo, plemeno pro psy Goldendoodle se ukázalo být výjimečným mazlíčkem.

Jsou to také flexibilní psi. Goldendoodles získali úspěch jako psi pro domácí mazlíčky, psi servisních psů, terapeutičtí psi, spolu s odříznutými psy (jedna výzkumná studie analyzovala jejich úspěch při čichání arašídů z jídel pro majitele, kteří mají alergie na ořechy). Goldendoodles také vedl dobře v obratnosti.

Plemeno psího psů Goldendoodle je něžné i něžné domácí pes, který si získal popularitu od doby, kdy byl nejprve pěstován v 90. letech.

Na rozdíl od jiných návrhářských kmenů je stále mladší kříž a řada vrhů by byla výsledky chov první generace včetně pudlíků a zlatých retrívrů.

Psi Goldendoodle jsou běžně pozoruhodně společenskými a také dobře spolu se všemi. Nespínají u žádného typu funkce ochrany nebo hlídacího psa a neměli by být v této schopnosti používány.

Mohou vzkvétat jak v zemi, tak i městských preferencích, nejsou však vhodné pro byt nebo byt, protože se jim daří mnohem lépe využívat vzdálenost dodávanou s travnatým trávníkem. Psi Goldendoodle by však neměli online venku ani uvnitř chovatelské stanice, protože vzkvétají, když jsou v kontaktu s těmi, které milují.

Goldendoodle psi Důkladné informace

Goldendoodles může být poměrně jednoduchý a také byl úžasný zápas pro plaché nebo první majitele.

Rozumí se jim získat jakýkoli typ konkurenčních rysů, přesto potřebují řádnou socializaci, aby odstranili jakýkoli typ plachosti nebo strachu. Goldendoodles také potřebují každý den spojit se svými majiteli; Budou mít problémy se separačním stresem a úzkostí, pokud budou ponechány na dlouhou dobu.

Nejlepší metodou zastavení jakéhokoli typu destruktivního chování by bylo, že by je přeháněly, aby poskytovaly dárky a hračky, aby je udržovaly obsazeny dnem. Zachování rádia, když jste venku, je jen ještě jednou úžasnou metodou, jak je udržet všechny šťastné.

Psi Goldendoodle jsou považováni za mírné přístřešky a také mohou být vynikající hra pro ty, kteří mají alergie. Vyžadují týden nebo dvakrát týdně kartáčování a také velké množství majitelů se rozhodnou, aby je přiměli.

Přestože psi Goldendoodle jsou mladší značkový kmen, to lidi nezabránilo v realizaci jejich hodnoty.

Nakonec byli okamžitě prominentní, spolu s jejich hvězdou stále roste. Vyrábějí vynikající domácí psy a během svého života dodávají jemné, moudré společenské vzdělání.

· Vrchola se Goldendoodle

Štěňata designérů, také chápaná jako hybridy, nejsou přesná plemena – jsou to rozpětí dvou konkrétních plemen.

Pokud uvažujete o štěně Goldendoodle, rozpoznávejte jeho vzhled, velikost a charakter nejsou tak předvídatelné jako ty ze všech čistokrevných .

Plemeno pro psy Goldendoodle je to, že dopad pudlí na chov zlatého retrívra. Stejně jako nyní existuje sotva jakýkoli typ multigeneračních chovatelů (rozpětí mezi 2 zlatníky).

Plemeno psího psů Goldendoodle je považováno za ne-do- Světelné Shedder, přesto potřebuje také rutinní péči a oříznutí.

Pokud je kabát udržován krátký, musí být oříznut každých šest až osmměsíce a poté se každých pár týdnů čistí. Pokud je kabát zadržen ve svém typickém stavu, musí být vyčištěn po každých několika týdnech.

Goldendoodle není pes, stejně jako on je obvykle chápán jako hloupý. Nemusí štěkat, pokud člověk zaklepe na dveře.

Přestože má normální množství energie, Goldendoodle není navržen pro byty. Doma je mnohem lepší s oploceným dvorem.

Goldendoodle trvá asi 20 až 30 minut každodenního cvičení.

Jako výjimečný společník pro domácnost se Goldendoodle obvykle dobře dostává s mladými lidmi a také dobře s ostatními psy i domácími mazlíčky.

Goldendoodle je skutečně společenský pes, který by neměl pobývat daleko od svých oblíbených. Není správný žít v chovatelské stanici nebo venku; Chce zachovat domov.

Goldendoodle může zažít separační stres a úzkost, pokud zůstane po dlouhou dobu najednou.

Goldendoodle může učinit výjimečný kamarád pro jednotlivce s alergiemi.

Chcete -li získat zdravé štěně, nikdy nezískajte štěně od nezodpovědného chovatele, štěňat, štěňat nebo mazlíčka.

Pokuste se objevit slušného chovatele, který kontroluje své chovné psy, aby byl konkrétní, že jsou doplňující dědičné onemocnění, které mohou projít na psy, stejně jako mají pevné temperamenty.

· Pozadí GoldenDoodle

Goldendoodle je považován za ty nejnovější z „čmáranice“ nebo kombinace pudlů, kmenů. Chování začalo v 90. letech, což odpovídalo oběma kackapoo spolu s rovněž Labradoodle získaly opora.

Myšlenkou vývoje Goldendoodle bylo vytvořit větší čmáraník, který uplatňoval žádoucí nízko-náhon s nízkým rozbití, který měl přátelský i inteligentní temperament tohoto zlatého retrívra.

To, jak plemeno pro psy Goldendoodle zůstává relativně mladším křížem, naznačuje, že spousta štěňat bude konečným výsledkem chovu první generace. To je, všechny jsou zlatý retrívr i směsi pudlů; Místo dosud se mezi páry Goldendoodles jen zřídka vyskytuje chov.

Bez ohledu na pravdu, že plemeno pro psy Goldendoodle získalo určitou celebritu, zejména v Austrálii, v životě stále neexistuje žádný registr kmenů ani klub.

Na internetových čtvrtích je však spousta nadšenců plemen psů Goldendoodle i majitele. Prevalence Goldendoodle zůstává na vzestupu, stejně jako řada věří, že to překoná, že navíc kmeny doodle.

· Velikost GoldenDoodle

Modifikace Goldendoodles v dimenzi. Je to jen proto, že v tomto okamžiku jsou to jen zřídka důsledky multigeneračních chovatelů (kde je GoldenDoodle uvězněn s druhým), stejně jako neexistují žádné typy požadavků na plemeno, které plánují chovatelé Goldendoodle.

Plemeno pro psy Goldendoodle však bude k dispozici ve třech různých rozměrech: miniaturní, malý standard a obrovský standard.

Plemeno miniaturního psího psího psího miniature je následkem miniaturního nebo hrabkového pudla s využitím zlatého retrívra. Tito psi mají tendenci se lišit velikosti od výšky 13 až 20 palců a hmotnosti 15 až 35 liber.

Normální výška pro trochu běžného plemene pro psy Goldendoodle je 17 až 20 palců; Libry jsou 40 až 50 liber.

Obrovský společný GoldenDoodle věnuje výšku 20 až 24 palců a vyhodnocuje pouze 50 až 90 liber.

· Charakter Goldendoodle

Pes Pes Goldendoodle nenakonec nebyl prominentní pro nepřítomnost úžasného důvodu. Jeho pozitivní charakterové rysy jsou spousta – je se rozdává každému, kdo uspokojuje jeho přátelský, chytrý a přijímající charakter.

Obvykle je extrémně něžný, je něžný i individuální a také vytváří vynikajícího společníka domácnosti, zejména s ohledem na to, že má vědomě rád lidskou společnost. Je pravda a se správnou výukou může být spíše poslušný. Je to pulzující stránka a může být také snižován, když nálada udeří.

Temperament je ovlivněn řadou proměnných, včetně tréninku a socializace. Štěňata s jemnými temperamenty jsou živé i zvědavé, připravené na techniku ​​jednotlivců a také s nimi drží.

Rozhodněte se pro štěně uprostřed silnice, ne osobu, která bije své vrhy nebo dokonce osobu, která se schovává v rohu.

Neustále uspokojuje minumum jednoho z těchto rodičů obvykle máma je osoba, která je snadno dostupná – aby se ujistila, že mají velké temperamenty, které znáte.

Setkání s sourozenci nebo jinými příbuznými jejich rodičů je také užitečné pro posouzení toho, jaké štěně bude brzy, když vyroste.

Stejně jako každé štěně i pes Goldendoodle pes chce včasnou socializaci – vystavení velkému množství jedinečných lidí, zvuků, památek a zážitků – i když jsou mladí. Socializace pomůže zajistit, aby vaše štěně Goldendoodle vyrostlo pro domácího mazlíčka, která je z druhé ruky.

Zapsat ho do třídy mateřských škol štěňat je opravdu výjimečnýStart. Často pozvání webového provozu, stejně jako střílení do aktivních parků, obchodů, které umožňují štěňata, a také na neuspěchaných exkurzích, aby se setkaly s sousedy, mu dokonce pomůže zlepšit jeho sociální schopnosti.

· Zdraví a wellness plemene psího psů Goldendoodle

Goldendoodles jsou obvykle zdravé, ale stejně jako mnoho plemen jsou mnohem náchylnější k určitým zdravotním a wellness podmínkám.

Ne všichni Goldendoodles mohou objevit jakýkoli typ nebo každý tato onemocnění, ale je třeba o nich pochopit, pokud věříte o tento kmen.

Pokud kupujete štěně, objevte úžasného chovatele, který odhalí pro rodiče vašeho domácího mazlíčka zdraví a wellness. Zdravotní a wellness vůle ověřte, že pes byl zkontrolován a zbavil se určitého stavu.

Zpět v Goldendoodles musíte očekávat, že uvidíte zdraví a wellness vůle v ortopedickém základu pro zvířata (OFA) pro dysplazii kyčle (s použitím skóre upřímné nebo vyšší), loketní dysplazie, aterosklerózu, spolu s poruchou von Willebranda; na Auburn University získat trombopathii; Podobně podle Nadace psího očí (CERF) certifikuje, že oči jsou mnohem pravidelnější. Posouzením webu OFA (off.org) můžete potvrdit zdravotní a wellness povolení.

Patelární luxace: Podobně se nazývá sklouznutá, může to být pravidelný problém u malých psů. Patella je vaše Kneecap. Luxace symbolizuje dislokaci pravého prvku (jako kost v kloubu). Patelární luxace je, jakmile se kolenní kloub (často zadní nohy) vysune z polohy, což má za následek bolest.

To je často ochromující, ačkoli mnoho psů vede pro toto onemocnění poněkud typické životy.

Onemocnění uší: Může to být problém pro Goldendoodles kvůli jejich disketovým uším, stejně jako tuto vlhkost pasti. Zkontrolujte a často vyčistěte uši.

Dysplazie kyčle: To může být zděděný zdravotní problém (i když je to také někdy ovládáno podvýživou), kde stehna nemá pohodlně do kyčelního kloubu.

Mnoho psů vystavuje bolest a kulhání na jedné nebo obou zadních nohách, ačkoli někteří nevykazují vnější indikace úzkosti. (Rentgenový screening je, že nejjistější technika k diagnostice problému.)

V jakémkoli typu události může artritida růst od věku domácích zvířat. Psi s dysplázií kyčle by neměli být chováni – pokud kupujete štěně, požádejte chovatele, aby získal důkaz, že rodiče se podívají na dysplázii kyčle a v důsledku toho jsou naprosto doplňující problémy.

Dysplazie loket: Tento zdravotní problém extrémně podobný dysplazii kyčle může být rovněž degenerativní poruchou. Předpokládá se, že je způsoben abnormálním růstem a růstem, který vyvolává malformovaný i oslabený kloub.

Nemoc se liší v závažnosti: že štěně může jen produkovat artritidu, jinak by mohl být bezmocný. Léčba zahrnuje chirurgii, kontrolu hmotnosti, lékařský směr a proti zánětlivé léky.

Progresivní sítnicová atrofie (PRA): To je skutečně domov očí poruch, který zahrnuje pomalé zhoršení sítnice.

Brzy v nemoci, zasažená štěňata nakonec skončila jako noční slepá; Po celý den ztratí zrak po celý den. Mnoho ovlivněných psů se dobře přizpůsobuje jejich omezenému nebo ztracenému zrak, dodal, že jejich atmosféra zůstává stejná.

Von Willebrandova choroba: Představeno u psů i lidí, může to být krevní onemocnění, která ovlivňuje postup srážení.

Dopadený pes pro domácí mazlíček může mít indikace jako nosebleedy, krvácející dásně, prodloužené krvácení v chirurgii, prodloužené krvácení s vytápěním nebo dodržování skvrny a často krev ve stolici. Tento zdravotní problém je obvykle stanoven mezi dvěma i pěti desetiletími starými a nelze s ním léčit.

Může to však být řešeno s terapiemi, které mají kauterizující nebo šitý nehody, transfuze před provozem a také prevence specifických léků.

Alergie: Alergie jsou pravidelným stavem v štěňatech, spolu s GoldenDoodle není žádný typ vyloučení.

Existují 3 hlavní druhy alergií: potravinové alergie, jakož i s nimiž lze ošetřit odstraněním specifických potravin v alergie na diet -Contact a které mohou být podány akcí na některé aktuální sloučeniny, jako jsou blecha, šampony pro domácí mazlíčky, šampony, šampony pro domácí mazlíčky, šampony pro domácí mazlíčky, šampony pro domácí stejně jako další sloučeniny; Stejně jako inhalační alergie, jakož i ve vzduchu, které jsou ve vzduchu, jako je prach, pyl a plísně.

Léčba se liší v závislosti na původu a může se skládat z dietních omezení, drog a změn životního prostředí.

Dilatace žaludku-Volvulus: Dále označované jako koriandr, jedná se o život ohrožující zdravotní problém, který by mohl ovlivnit velká, hluboko hrudní štěňata jako obrovské zlatník.

To platí obzvláště pravda, že každý den krmí jedno obrovské jídlo, jedí rychle, pijí velké množství vodyEr stravování a cvičení důrazně v souladu s požitím.

Bloat se vyskytuje mnohem častěji

Leave a Reply