category

Lucy Lab

od Dawn Omboy
18. března 2016
Vložení tygra do nádrže, nebo alespoň na zadním sedadle vašeho vozidla, je přesně to, co se tento konkrétní klient rozhodl udělat. Jako překvapivý dárek k narozeninám pro svého dospělého syna, který je fanouškem Auburn University, se rozhodla, že mě nechala barvit žlutý labradorský retrívr svého syna, Lucy, aby se podobala tygra.

Výsledky byly – přinejmenším – „zastavení provozu“. Když dělali jízdu domů do jiného státu, dáma se vytáhla vedle nich na čerpací stanici pro odpočinek, aby se podívala na psa. Směje se, řekla jim, že je tak šťastná a ulevila se, když viděla tygřího psa. Myslela si, že bude muset potrestat své malé dítě za to, že vyprávěla lži, když neustále trval na tom, že viděl tygra v SUV!

Lucy zahájila transformaci tygra s odhlášením do mého salonu a stolu péče. Už jsem věděl, že budu muset smíchat barvy, abych získal stín, který jsem hledal. Nechtěl jsem, aby to bylo tak jasně oranžové, jak by byl produkt přímo z láhve, a tak jsem prohloubil oranžové barvivo přidáním červené do směsi. Když mícháte barvu, nezapomeňte držet krok s poměrem, abyste byli konzistentní, pokud budete muset více míchat.

Obr. 1) Potom jsem volný předal barevnou směs přes horní část hlavy a obličeje Lucy pomocí kombinace malých aplikátorů barviva a štětců a dbát na to, aby jí nezískal žádné barvivo.
Reklamy

Obr. 2) Pohybujte se k tělu a otřel jsem směs na horní část kabátu ve směru, který kabát položí pomocí velkého aplikačního kartáče. Nepokoušel jsem se nasytit barvivo až na kůži. Chtěl jsem spíše přirozeně vypadající tygr než jasně oranžový a podsah by jen nasál barvivo a byl velmi jasný, kdybych to udělal.

Obr. 3) Jakmile bylo na tělo, hlavu a ocas v požadovaných oblastech aplikováno všechny oranžové/červené barvivo, nastal čas, aby naše Lucy kopala a relaxovala na stole o péči a čekalo asi 25 minut, než se barvivo usadilo .

Obr. 4) Abych ušetřil čas na této práci barviva a zkrátil relaci pro Lucy, smíchal jsem černé barvivo a ručně namaloval černý tygří pruhy přímo přes oranžové barvivo, aniž bych nejprve opláchl oranžovou barvu vlasů. Věděl jsem, že tato bohatá černá by jí zakryla texturu vlasů a také spojila Thelook dohromady.

Tento proces trval asi 20 minut po době zpracování dalších 25 minut. Pes byl poté opláchnut, koupaný a sušen. Lucy se stala mluvením města a skutečnou dopravní zátkou! Dalo by se říci, že je kočičí meow. ✂

Dělat svět barevným, jeden pes najednou …

Královna barev

Celkový

23

Akcie

23

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply